Sipariş ve Destek 0212 522 88 44
S.S.S.

Sık sorulan sorular

Promosyon kodları nasıl kullanılır?
Sahip olduğunuz promosyon kodlarını "Sepet İçerikleri" sayfasının alt kısmında veya ödeme adımlarında sağ taraftaki alanda ilgili bölüme yazarak aktif hale getirebilirsiniz. Promosyon kodları 20tl ve altındaki siparişlerde aktif değildir.
 
Promosyon kodları başka fırsatlarla birleştirilir mi?
Sitemizdeki tüm promosyon kodları, havale indirimi ve seçimli diğer promosyonlarla birleştirilemez.
 
Promosyon kodlarının geçerlilik tarihi nedir?
Favorikozmetik.com' dan verilmiş her promosyon kodunun geçerlilik tarihi kampanya açıklamasında yer almaktadır. Son kullanma tarihi belirtilmemiş ise kodun geçerlilik süresi kodun oluşturulduğu tarihten itibaren 3 aydır. Sitemizden direkt size tanımlanmamış veya başka bir kurum/kuruluş ve sitelerden temin edilen kupon kodlarının sorumluluğu Favorikozmetik.com'a ait değildir.
 
Puanların TL karşılığı nedir? İstediğim kadar puan kullanabilir miyim?
100 puan 1TL değerindedir. Hesabınızdaki tüm puanları bir seferde kullanabilirsiniz. Kargo ücreti ve varsa Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli gibi ücretleri puan ile ödemeniz mümkün değildir.
 
En ucuz fiyat garantisi nedir?
Favorikozmetik.com üzerinde satılan her ürünü size uygun fiyat politikasıyla ulaştırmaya çalışıyoruz ve bazı ürünlerde de sizlere piyasada daha ucuzunu bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. (Bu kampanya devam etmemektedir.)
 
Hangi ürünler en ucuz fiyat garantisi kapsamındadır?

En ucuz fiyat garantisi kapsamında olan ürünler kampanyalar kısmında veya ürün detay sayfalarında belirtilmiştir. (Bu kampanya devam etmemektedir.)

 
En ucuz fiyat uygulaması nasıl çalışır?
Müşterilerimizin, Favorikozmetik.com' da satılan aynı marka ve model ürünün, online satış gerçekleştiren sitelerde daha düşük fiyata satıldığını gösteren belge (güncel geçerliliği olan Insert, Gazete ilanı, Mağaza içi fiyat broşürü, TV ve Radyo reklamları) ile kanıtlaması halinde Favorikozmetik.com ürünün satışını aynı fiyattan yapar.
İnternet sayfalarında ilan edilen fiyatlar ve şok indirim niteliğindeki kampanyalar bu uygulamanın dışındadır.
Konu olan ürünün yasalara uygun olarak resmi ve yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş veya üretilmiş olması şarttır.
İlgili e-ticaret sitelerinin Sikayetvar.com, Guvenrehberi.com gibi yerlerde kaydının olması, o sitelerin fiyat ve ürün politikaları için güvenirliğini anlamak açısından şarttır.
İyi fiyat garantisi satın alma tarihinden itibaren 3 gün boyunca geçerlidir.
Müşterilerimiz faturalarını ibraz ederek fiyat farkını puan karşılığında iade alırlar.

Favorikozmetik.com sunulan belgeleri kabul etmeme hakkını saklı tutar ve bu uygulama Favorikozmetik.com stoklarıyla sınırlıdır. (Bu kampanya devam etmemektedir.)